Spacer może być świetnym pretekstem do zrobienia czegoś dobrego dla lokalnej społeczności i wsparcia przedsiębiorców w okolicy. Wystarczy bowiem kilka symbolicznych kroków – tych na spacerze i tych w aplikacji Mapy Google, aby zaktualizować informacje o najbliższych naszemu sąsiedztwu firmach. Tym samym możemy pomóc lokalnym przedsiębiorcom być widocznym na Mapach i w wyszukiwarce, a lokalnej społeczności w dostępie do najświeższych informacji na temat usług w pobliżu. 

Zwłaszcza teraz, w dobie pandemii, kiedy sytuacja związana z obostrzeniami dynamicznie wpływa na działalność firm tym ważniejsze dla przedsiębiorców jest szybkie dotarcie do klientów z informacjami na temat swojego biznesu – aktualnymi godzinami otwarcia czy możliwością realizacji dostawy.

Informacji o firmach szukamy w Google

obecnie ponad 70% osób w Polsce szuka informacji o lokalnych firmach w Google. Połowa z nich sprawdza aktualne godziny otwarcia, a co trzecia możliwości dostawy. Zaktualizowana wizytówka z kompletem informacji w wyszukiwarce i na Mapach Google pomaga przedsiębiorcom w dotarciu do klientów. Takie firmy otrzymują średnio 4,3 razy więcej telefonów, a ich strony odwiedza 2,6 razy więcej zainteresowanych. By pomóc lokalnym biznesom organizujemy wyzwanie Local Love – zachęcamy Was do spacerów i aktualizowania informacji o lokalnych biznesach na Mapach.

#LocalLove – na czym polega wyzwanie?

W ramach wyzwania #LocalLove użytkownicy Map Google na urządzeniach z systemem Android (na iOS brak :() mają 4 tygodnie na zaktualizowanie 25 000 informacji o lokalnych biznesach w Polsce. W aplikacji Mapy Google na czas wyzwania został dodany specjalny licznik z postępami – znajdziecie go w zakładce Opublikuj. Po wybraniu go pojawi się Wam kilka pytań dotyczących biznesów w Waszej okolicy, które wymagają aktualizacji. Będziecie mogli potwierdzić informacje (np. “Czy ta cukiernia jest otwarta do 17:00?” / “Czy to miejsce istnieje?”) jednym dotknięciem, żeby jego aktualizacja  była zaliczona do całkowitej puli.

Zrób kilka kroków i wspieraj przedsiębiorców w sąsiedztwie

Zapraszamy Was do wyzwania #LocalLove – dołączcie do nas używając dowolnego urządzenia mobilnego z Androidem – aktualizujcie informacje o lokalnych biznesach i tym samym wspierajcie właścicieli firm w Waszej okolicy: http://bit.ly/LocalLoveChallenge.

Loharano sy sary: ​​Famoahana an-gazety


Adala tanteraka amin'ny marani-tsaina. Raha misy vaovao mipoitra dia tsy maintsy hatolotra sy hizaha toetra izany. Tiany ny vahaolana izay miasa, ary halany ny fitaovana tsy ilaina. Ny nofiny dia ny hanangana ny vavahadin-tserasera marani-tsaina tsara indrindra any Polonina (ary avy eo eto amin'ny tany sy Mars amin'ny 2025).

Vondrona poloney Smart Home nataon'i SmartMe

Vondrona poloney Xiaomi nataon'i SmartMe

Fampiroboroboana SmartMe

Lahatsoratra mifandraika